VMS-300-48-CF
CUI, Inc.CUI, Inc.
VMS-300-48-CF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VMS-300-48-CF
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 300W
Ngā Rauemi: VMS-300-48-CF.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 422 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 422 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VMS-300-48-CF
Tau Wae VMS-300-48-CF Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 422 pcs Pepa Raraunga VMS-300-48-CF.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 5.00" L x 3.20" W x 2.00" H (127.0mm x 81.3mm x 50.8mm)
Raupapa VMS-300 Mana (Watts) 300W
Ētahi Ingoa VMS30048CF Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana -
He pai 84% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 6.25A 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 6.25A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.