VMS-300-36
CUI, Inc.CUI, Inc.
VMS-300-36 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VMS-300-36
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 36V 300W
Ngā Rauemi: VMS-300-36.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 419 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 419 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
260 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VMS-300-36
Tau Wae VMS-300-36 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 36V 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 419 pcs Pepa Raraunga VMS-300-36.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 36V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.00" L x 3.20" W x 1.50" H (127.0mm x 81.3mm x 38.1mm)
Raupapa VMS-300 Mana (Watts) 300W
Ētahi Ingoa VMS30036 Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana -
He pai 84% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 8.33A 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 8.33A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
Whakaaetanga CE, cURus, GS Nga tono Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VMS-300-24-CFS
VMS-300-24-CFS
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 300W
I roto i te taonga: 414 pcs
Tikiake: VMS-300-24-CFS.pdf
RFQ
VMS-300-36-CF
VMS-300-36-CF
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 36V 300W
I roto i te taonga: 420 pcs
Tikiake: VMS-300-36-CF.pdf
RFQ
VMS-300-24
VMS-300-24
I roto i te taonga: 365 pcs
Tikiake: VMS-300-24.pdf
VMS-300-48-CF
VMS-300-48-CF
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V 300W
I roto i te taonga: 422 pcs
Tikiake: VMS-300-48-CF.pdf
VMS-300-36-CFS
VMS-300-36-CFS