VMS-225-30
CUI, Inc.CUI, Inc.
VMS-225-30 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VMS-225-30
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 30V 120W/225W
Ngā Rauemi: VMS-225-30.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
72 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VMS-225-30
Tau Wae VMS-225-30 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 30V 120W/225W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1156 pcs Pepa Raraunga VMS-225-30.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 30V
Putanga - Whakamotu 4.2kV Momotuhi - Whakauru 80 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 4.00" L x 2.00" W x 1.00" H (101.6mm x 50.8mm x 25.4mm)
Raupapa VMS-225 Mana (Watts) 120W (225W Forced Air)
Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
He pai 93% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 30V 7.5A 80 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 7.5A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.