VMS-225-15
CUI, Inc.CUI, Inc.
VMS-225-15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VMS-225-15
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V 120W/225W
Ngā Rauemi: VMS-225-15.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
72 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VMS-225-15
Tau Wae VMS-225-15 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V 120W/225W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1043 pcs Pepa Raraunga VMS-225-15.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 4.2kV Momotuhi - Whakauru 80 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 4.00" L x 2.00" W x 1.00" H (101.6mm x 50.8mm x 25.4mm)
Raupapa VMS-225 Mana (Watts) 120W (225W Forced Air)
Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
He pai 92% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 15A 80 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 15A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
Whakaaetanga CE, cURus, NEMKO Nga tono Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VMS-200-48
VMS-200-48
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: AC-DC, 200 W, 48 VDC, SINGLE OUT
I roto i te taonga: 1062 pcs
Tikiake: VMS-200-48.pdf
RFQ
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 120W/225W
I roto i te taonga: 856 pcs
Tikiake: VMS-225-24.pdf
RFQ
VMS-225-15-1
VMS-225-15-1
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V 120W/225W