VLED15-120-350B
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VLED15-120-350B
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua PWR SUPPLY LED DVR AC/DC
Ngā Rauemi: VLED15-120-350B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VLED15-120-350B
Tau Wae VLED15-120-350B Kaihanga CUI, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 5799 pcs Pepa Raraunga VLED15-120-350B.pdf
Taumaha 0.32 lb (145g) Putanga - Whakaputa 24 ~ 48 V
Momotuhi - Input (Min) 90VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 135VAC
Momo Constant Current Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 3.21" L x 2.21" W x 1.13" H (81.6mm x 56.2mm x 28.7mm)
Raupapa VLED15 Ratonga -
Mana (Watts) 17W Tae Mahi -30°C ~ 90°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP
He pai 80% Te whakaheke -
Whakaahuatanga Taipitopito 350mA 24 ~ 48 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nama - Whakaputa (Max) 350mA