VLED15-120-1250
CUI, Inc.CUI, Inc.
VLED15-120-1250 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VLED15-120-1250
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC AC/DC 8-12V 1.25A
Ngā Rauemi: VLED15-120-1250.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VLED15-120-1250
Tau Wae VLED15-120-1250 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga LED DRIVER CC AC/DC 8-12V 1.25A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4680 pcs Pepa Raraunga VLED15-120-1250.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 8 ~ 12 V
Momotuhi - Input (Min) 90VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 135VAC
Momo Constant Current Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 3.21" L x 2.21" W x 1.10" H (81.0mm x 56.0mm x 27.0mm)
Raupapa VLED15 Ratonga -
Mana (Watts) 15W Ētahi Ingoa 102-2235
655-00213R
VLED151201250
Tae Mahi -30°C ~ 90°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP
He pai - Te whakaheke ELV, Triac
Whakaahuatanga Taipitopito 1.25A 8 ~ 12 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nama - Whakaputa (Max) 1.25A