SWM12-24-EV-P6R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWM12-24-EV-P6R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SWM12-24-EV-P6R
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT 24V 12W
Ngā Rauemi: SWM12-24-EV-P6R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWM12-24-EV-P6R
Tau Wae SWM12-24-EV-P6R Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT 24V 12W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10972 pcs Pepa Raraunga SWM12-24-EV-P6R.pdf
Putanga - Whakaputa 24V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Rahi / Rahi 2.11" L x 1.62" W x 1.11" H (53.5mm x 41.2mm x 28.2mm) Raupapa SWM12-E (12W)
Whakamahia te Rohe Europe Mana (Watts) 12W
Ko te poari Positive Center Hononga Whakaputa Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 100mW (Max)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Fixed Blade
Hononga Whakauru CEE 7/16 Puka Wall Mount
He pai Level VI, CoC Tier 2 Whakaahuatanga Taipitopito 24V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 500mA Raina Rita 59" (1.50m)