SWM12-24-EV-P5
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWM12-24-EV-P5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SWM12-24-EV-P5
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT 24V 12W
Ngā Rauemi: SWM12-24-EV-P5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWM12-24-EV-P5
Tau Wae SWM12-24-EV-P5 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT 24V 12W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9410 pcs Pepa Raraunga SWM12-24-EV-P5.pdf
Putanga - Whakaputa 24V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Rahi / Rahi 2.11" L x 1.62" W x 1.11" H (53.5mm x 41.2mm x 28.2mm) Raupapa SWM12-E (12W)
Whakamahia te Rohe Europe Mana (Watts) 12W
Ko te poari Positive Center Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Ētahi Ingoa 102-4282
SWM12-24-EV-P5-ND
Tae Mahi 0°C ~ 40°C
Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 100mW (Max) Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Input Fixed Blade Hononga Whakauru CEE 7/16
Puka Wall Mount He pai Level VI, CoC Tier 2
Whakaahuatanga Taipitopito 24V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Nama - Whakaputa (Max) 500mA
Raina Rita 59" (1.50m) California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.