PSK-20B-S5
CUI, Inc.CUI, Inc.
PSK-20B-S5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSK-20B-S5
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V 20W
Ngā Rauemi: PSK-20B-S5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSK-20B-S5
Tau Wae PSK-20B-S5 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5689 pcs Pepa Raraunga PSK-20B-S5.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 2.44" L x 1.77" W x 0.91" H (62.0mm x 45.0mm x 23.1mm) Raupapa PSK-20B
Mana (Watts) 20W Paa / Case 4-DIP Module
Ētahi Ingoa 102-4157 Tae Mahi -25°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakaritea te Ture ±1%
Raina Raina ±0.5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga DC Input Capable, Universal Input He pai 82.85%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 3.5A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 3.5A