PSK-15B-S5
CUI, Inc.CUI, Inc.
PSK-15B-S5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSK-15B-S5
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC DC CONVERTER 5V 15W
Ngā Rauemi: PSK-15B-S5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
160 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSK-15B-S5
Tau Wae PSK-15B-S5 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC DC CONVERTER 5V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7520 pcs Pepa Raraunga PSK-15B-S5.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 2.44" L x 1.77" W x 0.91" H (62.0mm x 45.0mm x 23.1mm) Raupapa PSK-15B
Mana (Watts) 15W Paa / Case 4-DIP Module
Tae Mahi -25°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakaritea te Ture ±1%
Raina Raina ±0.5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OCP, OVP, SCP He pai 81.37%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 2.8A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 2.8A