PLDS100-B-277B
CUI, Inc.CUI, Inc.
PLDS100-B-277B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLDS100-B-277B
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua LED DVR CC/CV AC/DC 13-24V 4.17A
Ngā Rauemi: PLDS100-B-277B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLDS100-B-277B
Tau Wae PLDS100-B-277B Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga LED DVR CC/CV AC/DC 13-24V 4.17A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4902 pcs Pepa Raraunga PLDS100-B-277B.pdf
Taumaha 1.2 lbs (544.3g) Putanga - Whakaputa 13 ~ 24 V
Putanga - Whakamotu 3.75kV Momotuhi - Input (Min) 90VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 305VAC Momo Constant Current, Voltage
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 7.87" L x 1.02" W x 1.10" H (200.0mm x 26.0mm x 28.0mm) Raupapa PLDS100
Ratonga IP65 Mana (Watts) 100W
Ētahi Ingoa PLDS100B277B Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP He pai 89%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 4.17A 13 ~ 24 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 4.17A Whakaaetanga CE, cURus