PLDS100-B-277A
Hua Hua
Tau Wae: PLDS100-B-277A
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua PWR SUPPLY LED DVR AC/DC
Ngā Rauemi: PLDS100-B-277A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLDS100-B-277A
Tau Wae PLDS100-B-277A Kaihanga CUI, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 5624 pcs Pepa Raraunga PLDS100-B-277A.pdf
Taumaha 1.111 lbs (504g) Putanga - Whakaputa 13 ~ 24 V
Putanga - Whakamotu 3.75kV Momotuhi - Input (Min) 90VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 305VAC Momo Constant Current, Voltage
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 7.87" L x 1.58" W x 1.10" H (200.0mm x 40.0mm x 28.0mm) Raupapa PLDS100
Ratonga IP67 Mana (Watts) 100W
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OTP, OVP, SCP He pai 89%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 4.17A 13 ~ 24 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 4.17A Whakaaetanga CE, cURus