FSC-S15-12U
CUI, Inc.CUI, Inc.
FSC-S15-12U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FSC-S15-12U
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 15W
Ngā Rauemi: FSC-S15-12U.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FSC-S15-12U
Tau Wae FSC-S15-12U Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 5169 pcs Pepa Raraunga FSC-S15-12U.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 3.61" L x 2.00" W x 1.02" H (91.6mm x 50.8mm x 26.0mm)
Raupapa FSC-S15 Mana (Watts) 15W
Ētahi Ingoa 102-1578
659-13508R
FSCS1512U
Tae Mahi -10°C ~ 60°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable
Ngā āhuatanga DC Input Capable, Universal Input He pai 78%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 1.3A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 1.3A