FSC-S30-24U
CUI, Inc.CUI, Inc.
FSC-S30-24U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FSC-S30-24U
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 30W
Ngā Rauemi: FSC-S30-24U.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FSC-S30-24U
Tau Wae FSC-S30-24U Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4820 pcs Pepa Raraunga FSC-S30-24U.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 4.57" L x 2.31" W x 1.10" H (116.0mm x 58.7mm x 28.0mm)
Raupapa FSC-S30 Mana (Watts) 30W
Ētahi Ingoa 102-1585
FSCS3024U
Tae Mahi -10°C ~ 60°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana -
He pai 86% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 1.25A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.25A Whakaaetanga CB, CE