EMMA150200-P6P-IC
CUI, Inc.CUI, Inc.
EMMA150200-P6P-IC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EMMA150200-P6P-IC
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 30W
Ngā Rauemi: EMMA150200-P6P-IC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EMMA150200-P6P-IC
Tau Wae EMMA150200-P6P-IC Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3314 pcs Pepa Raraunga EMMA150200-P6P-IC.pdf
Taumaha 0.662 lb (300.28g) Putanga - Whakaputa 15V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 4.28" L x 2.44" W x 1.45" H (108.7mm x 62.0mm x 36.7mm)
Raupapa EMMA (30W) Whakamahia te Rohe International
Mana (Watts) 30W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Ētahi Ingoa 102-4648
EMMA150200-P6P-IC-ND
EMMA150200P6PIC
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 300mW (Max)
Momo Input Multi-Blade (Included) Hononga Whakauru Multi-Blade
Puka Wall Mount He pai Level V
Whakaahuatanga Taipitopito 15V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input Nama - Whakaputa (Max) 2A
Raina Rita 70.9" (1.80m) California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.