EMMA150100-P6P-IC
CUI, Inc.CUI, Inc.
EMMA150100-P6P-IC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EMMA150100-P6P-IC
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 15W
Ngā Rauemi: EMMA150100-P6P-IC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EMMA150100-P6P-IC
Tau Wae EMMA150100-P6P-IC Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4076 pcs Pepa Raraunga EMMA150100-P6P-IC.pdf
Taumaha 0.287 lb (130.18g) Putanga - Whakaputa 15V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 3.17" L x 1.89" W x 1.71" H (80.6mm x 47.9mm x 43.3mm)
Raupapa EMMA (15W) Whakamahia te Rohe International
Mana (Watts) 15W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Ētahi Ingoa EMMA150100P6PIC
Tae Mahi 0°C ~ 50°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 300mW (Max)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Multi-Blade (Included)
Hononga Whakauru Multi-Blade Puka Wall Mount
He pai Level V Whakaahuatanga Taipitopito 15V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input
Nama - Whakaputa (Max) 1A Raina Rita 70.9" (1.80m)