DPS120125-P5P
CUI, Inc.CUI, Inc.
DPS120125-P5P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DPS120125-P5P
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 15W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPS120125-P5P
Tau Wae DPS120125-P5P Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4604 pcs Pepa Raraunga
Taumaha 0.662 lb (300.28g) Putanga - Whakaputa 12V
Momotuhi - Whakauru 120VAC Rahi / Rahi 3.19" L x 2.09" W x 1.38" H (81.0mm x 53.0mm x 35.0mm)
Raupapa - Whakamahia te Rohe North America
Mana (Watts) 15W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Ētahi Ingoa DPS120125-P5
DPS120125P5P
T923
T923-ND
T923-P5P
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Input Fixed Blade
Hononga Whakauru NEMA 1-15P Puka Wall Mount
He pai 70% Whakaahuatanga Taipitopito 12V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.25A Raina Rita 72" (1.83m)