DPS120125-P13P
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DPS120125-P13P
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 15W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPS120125-P13P
Tau Wae DPS120125-P13P Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6039 pcs Pepa Raraunga
Taumaha - Putanga - Whakaputa 12V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 132 VAC Rahi / Rahi -
Raupapa - Whakamahia te Rohe North America
Mana (Watts) 15W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 9.5mm Ētahi Ingoa DPS120125P13P
Tae Mahi - Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Input Cord
Hononga Whakauru NEMA 1-15P Puka Wall Mount
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito 12V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Cord Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.25A Raina Rita 72" (1.83m)