DPD120050-Z1RP
Hua Hua
Tau Wae: DPD120050-Z1RP
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPD120050-Z1RP
Tau Wae DPD120050-Z1RP Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5007 pcs Pepa Raraunga
Taumaha - Putanga - Whakaputa 12V
Momotuhi - Whakauru 120VAC Rahi / Rahi -
Raupapa - Whakamahia te Rohe North America
Mana (Watts) 6W Ko te poari Positive Tip, Negative Sleeve
Hononga Whakaputa Phono Plug, 3.5mm O.D. x 14.0mm Ētahi Ingoa DPD120050Z1RP
Q2705852
Tae Mahi - Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Input Fixed Blade
Hononga Whakauru NEMA 1-15P Puka Wall Mount
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito 12V 6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 500mA Raina Rita 72" (1.83m)