DPD120050-P9N-TC
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DPD120050-P9N-TC
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPD120050-P9N-TC
Tau Wae DPD120050-P9N-TC Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5873 pcs Pepa Raraunga
Taumaha - Putanga - Whakaputa 12V
Momotuhi - Whakauru 120VAC Rahi / Rahi 2.36" L x 1.99" W x 1.61" H (60.0mm x 50.5mm x 41.0mm)
Raupapa - Whakamahia te Rohe North America
Mana (Watts) 6W Ko te poari Negative Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 1.05mm I.D. x 3.8mm O.D. x 9.5mm Ētahi Ingoa DPD120050P9NTC
Tae Mahi - Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Input Fixed Blade
Hononga Whakauru NEMA 1-15P Puka Wall Mount
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito 12V 6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 500mA Raina Rita 72" (1.83m)