DPA120100-P5
Hua Hua
Tau Wae: DPA120100-P5
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPA120100-P5
Tau Wae DPA120100-P5 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5306 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 12VAC Momotuhi - Whakauru 120VAC
Rahi / Rahi - Raupapa -
Whakamahia te Rohe North America Mana (Watts) 12W
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Ētahi Ingoa DPA120100P5
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito 12VAC 1A AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 1A Raina Rita -
Whakaaetanga - Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DPA120100-P13/R
DPA120100-P13/R
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
I roto i te taonga: 5529 pcs
Tikiake:
RFQ
DPA120100-P5P-TC
DPA120100-P5P-TC
Kaihanga: CUI, Inc.