DPA120100-P14
Hua Hua
Tau Wae: DPA120100-P14
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPA120100-P14
Tau Wae DPA120100-P14 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5132 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 12VAC Momotuhi - Whakauru 120VAC
Rahi / Rahi - Raupapa -
Whakamahia te Rohe North America Mana (Watts) 12W
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.75mm O.D. x 9.5mm Ētahi Ingoa DPA120100P14
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito 12VAC 1A AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 1A Raina Rita -