DPA120060-P9
Hua Hua
Tau Wae: DPA120060-P9
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 7W
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPA120060-P9
Tau Wae DPA120060-P9 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 7W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5623 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 12VAC Momotuhi - Whakauru 120VAC
Rahi / Rahi - Raupapa -
Whakamahia te Rohe North America Mana (Watts) 7W
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 1.05mm I.D. x 3.8mm O.D. Ētahi Ingoa DPA120060P9
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito 12VAC 600mA AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 600mA Raina Rita -