DPA120060-P7
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DPA120060-P7
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 7W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPA120060-P7
Tau Wae DPA120060-P7 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 7W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5603 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 12VAC Momotuhi - Whakauru 120VAC
Rahi / Rahi - Raupapa -
Whakamahia te Rohe North America Mana (Watts) 7W
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 1.3mm I.D. x 3.5mm O.D. x 8.5mm Ētahi Ingoa DPA120060P7
Tae Mahi - Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Input Fixed Blade
Hononga Whakauru NEMA 1-15P Puka Wall Mount
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito 12VAC 600mA AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 600mA Raina Rita -