CMS0401KL-3X
CUI, Inc.CUI, Inc.
CMS0401KL-3X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMS0401KL-3X
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua SPEAKER 8OHM 5W TOP PORT 86DB
Ngā Rauemi: CMS0401KL-3X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMS0401KL-3X
Tau Wae CMS0401KL-3X Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga SPEAKER 8OHM 5W TOP PORT 86DB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11953 pcs Pepa Raraunga CMS0401KL-3X.pdf
Momo General Purpose Whakamutunga Solder Eyelet(s)
Hangarau Magnetic Rahi / Rahi 1.579" L x 1.579" W (40.10mm x 40.10mm)
Hanga Round, Square Frame Raupapa CMS
Ratonga - Mana - Ka tohua 5W
Mana - Max 8W Tauranga Tauranga Top
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 037-0335R
CMS0401KL3X
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Rawa Nd-Fe-B
Rauemi - Kotahi Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Hapa 8 Ohms Teitei - Tae (Max) 0.571" (14.50mm)
Mahinga Rawe 312Hz ~ 20kHz Maha - Te Whakaoho Whaiaro 390Hz
Mahinga - dBA 87.00 He pai - Momo Sound Pressure Level (SPL)
Mahinga - Nga whakamatau 1W/500mm Whakaahuatanga Taipitopito 8 Ohms General Purpose Speaker 5W 312Hz ~ 20kHz Top Round, Square Frame 86dB
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CMS0341KLX
CMS0341KLX
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 84DB
I roto i te taonga: 15541 pcs
Tikiake: CMS0341KLX.pdf
RFQ
CMS04(TE12L,Q,M)
CMS04(TE12L,Q,M)
Kaihanga: Toshiba Semiconductor and Storage
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 30V 5A MFLAT
I roto i te taonga: 205949 pcs
Tikiake: CMS04(TE12L,Q,M).pdf
RFQ
CMS06(TE12L,Q,M)
CMS06(TE12L,Q,M)
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 30V 2A MFLAT