CMS0401KL-1X
CUI, Inc.CUI, Inc.
CMS0401KL-1X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMS0401KL-1X
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua SPEAKER 8OHM 4W TOP PORT 87DB
Ngā Rauemi: CMS0401KL-1X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMS0401KL-1X
Tau Wae CMS0401KL-1X Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga SPEAKER 8OHM 4W TOP PORT 87DB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9804 pcs Pepa Raraunga CMS0401KL-1X.pdf
Momo General Purpose Whakamutunga Solder Eyelet(s)
Hangarau Magnetic Rahi / Rahi 1.579" L x 1.579" W (40.10mm x 40.10mm)
Hanga Round, Square Frame Raupapa CMS
Ratonga - Mana - Ka tohua 4W
Mana - Max 6W Tauranga Tauranga Top
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 037-0334R
CMS0401KL1X
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Rawa Nd-Fe-B
Rauemi - Kotahi Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Hapa 8 Ohms Teitei - Tae (Max) 0.571" (14.50mm)
Mahinga Rawe 256Hz ~ 20kHz Maha - Te Whakaoho Whaiaro 320Hz
Mahinga - dBA 87.00 He pai - Momo Sound Pressure Level (SPL)
Mahinga - Nga whakamatau 1W/500mm Whakaahuatanga Taipitopito 8 Ohms General Purpose Speaker 4W 256Hz ~ 20kHz Top Round, Square Frame 87dB
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CMS06(TE12L,Q,M)
CMS06(TE12L,Q,M)
Kaihanga: Toshiba Semiconductor and Storage
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 30V 2A MFLAT
I roto i te taonga: 385367 pcs
Tikiake: CMS06(TE12L,Q,M).pdf
RFQ
CMS05(TE12L,Q,M)
CMS05(TE12L,Q,M)
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 30V 5A MFLAT
I roto i te taonga: 231061 pcs
Tikiake: CMS05(TE12L,Q,M).pdf
RFQ
CMS0361KLX
CMS0361KLX
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 82DB
Tikiake: CMS0361KLX.pdf
CMS08(TE12L,Q,M)
CMS08(TE12L,Q,M)
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 30V 1A M-FLAT
Tikiake: CMS08(TE12L,Q,M).pdf
CMS04(TE12L,Q,M)
CMS04(TE12L,Q,M)
Tikiake: CMS04(TE12L,Q,M).pdf
CMS07(TE12L,Q,M)
CMS07(TE12L,Q,M)
Tikiake: CMS07(TE12L,Q,M).pdf
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 84DB
Tikiake: CMS0341KLX.pdf
Whakaahuatanga: SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 80DB
CMS03(TE12L,Q,M)
CMS03(TE12L,Q,M)
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 30V 3A MFLAT
Tikiake: CMS03(TE12L,Q,M).pdf
CMS0401KL-3X
CMS0401KL-3X
Whakaahuatanga: SPEAKER 8OHM 5W TOP PORT 86DB
Tikiake: CMS0401KL-3X.pdf
CMS04(TE12L)
CMS04(TE12L)
Tikiake: CMS04(TE12L).pdf
Whakaahuatanga: SPEAKER MINI 8OHM 2W 46X46MM
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel