C14N32P-B3
CUI, Inc.CUI, Inc.
C14N32P-B3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C14N32P-B3
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua ROTARY ENCODER OPTICAL 8PPR
Ngā Rauemi: C14N32P-B3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C14N32P-B3
Tau Wae C14N32P-B3 Kaihanga CUI, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 5575 pcs Pepa Raraunga C14N32P-B3.pdf
Tuhinga o mua 5V Kāhua Whakamutunga Cable with Connector
Raupapa C14 Ko te Rotational Life (Cycles Min) 1M
Pulses ia Revolution 8 Momo putanga Quadrature (Incremental)
Ētahi Ingoa 073-0297R
C14N32PB3
Whakatakotoranga Right Angle
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Kuputuhi Optical Tuhinga No
Momo Kaihoko 1/4" Dia Flatted End
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C14N32P-C3
C14N32P-C3
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: ROTARY ENCODER OPTICAL 32PPR
I roto i te taonga: 6463 pcs
Tikiake: C14N32P-C3.pdf
RFQ
C14N32P-A2
C14N32P-A2
Kaihanga: CUI, Inc.
I roto i te taonga: 7149 pcs
Tikiake: C14N32P-A2.pdf
RFQ
C14N32N-A3
C14N32N-A3
Tikiake: C14N32N-A3.pdf
C14N32P-C2
C14N32P-C2
Tikiake: C14N32P-C2.pdf
C14R47JL
C14R47JL
Kaihanga: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RES 0.47 OHM 14W 5% AXIAL