C14N32P-A3
CUI, Inc.CUI, Inc.
C14N32P-A3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C14N32P-A3
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua ROTARY ENCODER OPTICAL 32PPR
Ngā Rauemi: C14N32P-A3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C14N32P-A3
Tau Wae C14N32P-A3 Kaihanga CUI, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 6467 pcs Pepa Raraunga C14N32P-A3.pdf
Tuhinga o mua 5V Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Raupapa C14 Ko te Rotational Life (Cycles Min) 1M
Pulses ia Revolution 32 Momo putanga Quadrature (Incremental)
Ētahi Ingoa 073-0278R
Whakatakotoranga Right Angle
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Kuputuhi Optical
Hangaia ki te Whakawhiti Yes Momo Kaihoko 1/4" Dia Flatted End
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C14R68JL
C14R68JL
Kaihanga: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RES 0.68 OHM 14W 5% AXIAL