TFNC381P32K7680
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TFNC381P32K7680
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF TH
Ngā Rauemi: TFNC381P32K7680.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TFNC381P32K7680
Tau Wae TFNC381P32K7680 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 418694 pcs Pepa Raraunga TFNC381P32K7680.pdf
Momo kHz Crystal (Tuning Fork) Rahi / Rahi 0.122" Dia x 0.327" L (3.10mm x 8.30mm)
Raupapa TFNC38 Ratonga -
Paa / Case Cylindrical Can, Radial Tae Mahi -10°C ~ 60°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakanui i te kaha 12.5pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Te Manawanui Toa ±10ppm
Te Tautanga Mahinga - Rautanga 32.768kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 32.768kHz ±10ppm Crystal 12.5pF Cylindrical Can, Radial