S40X043330JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S40X043330JP
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 2 RES 33 OHM 0201
Ngā Rauemi: S40X043330JP.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S40X043330JP
Tau Wae S40X043330JP Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 2 RES 33 OHM 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 763007 pcs Pepa Raraunga S40X043330JP.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0302 Rahi / Rahi 0.033" L x 0.024" W (0.85mm x 0.60mm)
Raupapa S4x Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 33
Mana Ma te Mea 31mW Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals Ētahi Ingoa S40X043330JPCT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Te maha o nga toka 4 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 33 Ohm ±5% 31mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals Momo Aratau Isolated
Nga tono DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S40VR
S40VR
Kaihanga: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP REV 1.4KV 40A DO5
I roto i te taonga: 15194 pcs
Tikiake: S40VR.pdf
RFQ
S40V
S40V
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 1.4KV 40A DO5
I roto i te taonga: 16955 pcs
Tikiake: S40V.pdf
RFQ
S40M
S40M
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 1KV 40A DO5
Tikiake: S40M.pdf
S40YR
S40YR
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP REV 1.6KV 40A DO5