S40X043270JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S40X043270JP
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 2 RES 27 OHM 0201
Ngā Rauemi: S40X043270JP.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S40X043270JP
Tau Wae S40X043270JP Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 2 RES 27 OHM 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 744275 pcs Pepa Raraunga S40X043270JP.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0302 Rahi / Rahi 0.033" L x 0.024" W (0.85mm x 0.60mm)
Raupapa S4x Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 27
Mana Ma te Mea 31mW Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals Ētahi Ingoa S40X043270JPCT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Te maha o nga toka 4 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 27 Ohm ±5% 31mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals Momo Aratau Isolated
Nga tono DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S40X043220JP
S40X043220JP
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 2 RES 22 OHM 0201
I roto i te taonga: 743870 pcs
Tikiake: S40X043220JP.pdf
RFQ
S40MR
S40MR
Kaihanga: GeneSiC Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP REV 1KV 40A DO5
I roto i te taonga: 11176 pcs
Tikiake: S40MR.pdf
RFQ
S40YR
S40YR
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP REV 1.6KV 40A DO5
Tikiake: S40YR.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 2 RES 33 OHM 0201
Tikiake: S40X043330JP.pdf
S40Y
S40Y
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 1.6KV 40A DO5
Tikiake: S40Y.pdf
S40QR
S40QR
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP REV 1.2KV 40A DO5
Tikiake: S40QR.pdf
S40Q
S40Q
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 1.2KV 40A DO5
Tikiake: S40Q.pdf
S40V
S40V
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 1.4KV 40A DO5
Tikiake: S40V.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 2 RES 39 OHM 0201
S40VR
S40VR
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP REV 1.4KV 40A DO5
Tikiake: S40VR.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 2 RES 15 OHM 0201
S40M
S40M
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 1KV 40A DO5
Tikiake: S40M.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel