768203330GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768203330GPTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 768203330GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 10 RES 33 OHM 20SOIC
Ngā Rauemi: 768203330GPTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 768203330GPTR13
Tau Wae 768203330GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 10 RES 33 OHM 20SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 100926 pcs Pepa Raraunga 768203330GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.540" L x 0.220" W (13.70mm x 5.59mm)
Raupapa 768 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 33
Mana Ma te Mea 200mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito 33 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 10 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Momo Aratau Isolated Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
768203472GPTR13
768203472GPTR13
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 10 RES 4.7K OHM 20SOIC
I roto i te taonga: 83747 pcs
Tikiake: 768203472GPTR13.pdf
RFQ
768203472GP
768203472GP
I roto i te taonga: 92216 pcs
Tikiake: 768203472GP.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: RES ARRAY 10 RES 33 OHM 20SOIC