768203223GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768203223GPTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 768203223GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 10 RES 22K OHM 20SOIC
Ngā Rauemi: 768203223GPTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 768203223GPTR13
Tau Wae 768203223GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 10 RES 22K OHM 20SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 94346 pcs Pepa Raraunga 768203223GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.540" L x 0.220" W (13.70mm x 5.59mm)
Raupapa 768 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 22k
Mana Ma te Mea 200mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito 22k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 10 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width)