768161271GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768161271GPTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 768161271GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 15 RES 270 OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 768161271GPTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 768161271GPTR13
Tau Wae 768161271GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 15 RES 270 OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 102429 pcs Pepa Raraunga 768161271GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Raupapa 768 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 270
Mana Ma te Mea 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito 270 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Momo Aratau Bussed Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
768161272G
768161272G
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 2.7K OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 4558 pcs
Tikiake: 768161272G.pdf
RFQ
768161270GP
768161270GP
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 27 OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 92511 pcs
Tikiake: 768161270GP.pdf
RFQ
768161224GPTR13
768161224GPTR13
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 220K OHM 16SOIC
Tikiake: 768161224GPTR13.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 270 OHM 16SOIC
Tikiake: 768161271GP.pdf
Tikiake: 768161273G.pdf