768161270GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768161270GPTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 768161270GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 15 RES 27 OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 768161270GPTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 768161270GPTR13
Tau Wae 768161270GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 15 RES 27 OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 107304 pcs Pepa Raraunga 768161270GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Raupapa 768 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 27
Mana Ma te Mea 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 15 Te maha o nga toka 16
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito 27 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Ngā Hua e hāngai ana
768161224GPTR13
768161224GPTR13
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 220K OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 105617 pcs
Tikiake: 768161224GPTR13.pdf
RFQ
768161224G
768161224G
I roto i te taonga: 5009 pcs
Tikiake: 768161224G.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 270 OHM 16SOIC
Tikiake: 768161271G.pdf
768161224GP
768161224GP
Tikiake: 768161224GP.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 2.7K OHM 16SOIC
Tikiake: 768161272GP.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 27 OHM 16SOIC