767163390GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767163390GPTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 767163390GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 39 OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 767163390GPTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 767163390GPTR13
Tau Wae 767163390GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 39 OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 106539 pcs Pepa Raraunga 767163390GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Raupapa 767 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 39
Mana Ma te Mea 200mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.093" (2.36mm) Whakaahuatanga Taipitopito 39 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Momo Aratau Isolated Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
767163391GPTR13
767163391GPTR13
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 390 OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 89939 pcs
Tikiake: 767163391GPTR13.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 330K OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 95139 pcs
Tikiake: 767163334GPTR13.pdf
RFQ
767163392G
767163392G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 3.9K OHM 16SOIC