767163333GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767163333GPTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 767163333GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 33K OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 767163333GPTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 767163333GPTR13
Tau Wae 767163333GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 33K OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 91596 pcs Pepa Raraunga 767163333GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Raupapa 767 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 33k
Mana Ma te Mea 200mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.093" (2.36mm) Whakaahuatanga Taipitopito 33k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Momo Aratau Isolated Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
767163334GPTR13
767163334GPTR13
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 330K OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 95139 pcs
Tikiake: 767163334GPTR13.pdf
RFQ
767163333G
767163333G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 33K OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 5736 pcs
Tikiake: 767163333G.pdf
RFQ
Tikiake: 767163334G.pdf
767163333GP
767163333GP
Tikiake: 767163333GP.pdf
Tikiake: 767163334GP.pdf