766163224GPTR7
Hua Hua
Tau Wae: 766163224GPTR7
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 220K OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 766163224GPTR7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 766163224GPTR7
Tau Wae 766163224GPTR7 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 220K OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 90820 pcs Pepa Raraunga 766163224GPTR7.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Raupapa 766 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 220k
Mana Ma te Mea 160mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 8 Te maha o nga toka 16
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm) Whakaahuatanga Taipitopito 220k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ngā Hua e hāngai ana
766163271GP
766163271GP
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 270 OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 90171 pcs
Tikiake: 766163271GP.pdf
RFQ
766163224G
766163224G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 220K OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 4125 pcs
Tikiake: 766163224G.pdf
RFQ