766163223GPTR7
Hua Hua
Tau Wae: 766163223GPTR7
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 22K OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 766163223GPTR7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 766163223GPTR7
Tau Wae 766163223GPTR7 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 22K OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 100549 pcs Pepa Raraunga 766163223GPTR7.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Raupapa 766 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 22k
Mana Ma te Mea 160mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm) Whakaahuatanga Taipitopito 22k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Momo Aratau Isolated Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
766163224GPTR13
766163224GPTR13
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 220K OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 56526 pcs
Tikiake: 766163224GPTR13.pdf
RFQ
766163224GPTR7
766163224GPTR7
I roto i te taonga: 90820 pcs
Tikiake: 766163224GPTR7.pdf
RFQ
766163223GP
766163223GP
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 22K OHM 16SOIC
Tikiake: 766163223GP.pdf
Tikiake: 766163222GPTR7.pdf
766163224G
766163224G
Tikiake: 766163224G.pdf
Tikiake: 766163223GPTR13.pdf