766161103JP
Hua Hua
Tau Wae: 766161103JP
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 15 RES 10K OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 766161103JP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
833 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 766161103JP
Tau Wae 766161103JP Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 15 RES 10K OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81334 pcs Pepa Raraunga 766161103JP.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Raupapa 766 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 10k
Mana Ma te Mea 80mW Packaging Tube
Paa / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm) Whakaahuatanga Taipitopito 10k Ohm ±5% 80mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)