766161103GPTR7
Hua Hua
Tau Wae: 766161103GPTR7
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 15 RES 10K OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 766161103GPTR7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 766161103GPTR7
Tau Wae 766161103GPTR7 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 15 RES 10K OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 52840 pcs Pepa Raraunga 766161103GPTR7.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Raupapa 766 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 10k
Mana Ma te Mea 80mW Packaging Original-Reel®
Paa / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ētahi Ingoa 766161103GPTR7DKR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 15
Te maha o nga toka 16 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 10k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Momo Aratau Bussed
Nga tono -
Ngā Hua e hāngai ana
766161104GP
766161104GP
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 100K OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 76581 pcs
Tikiake: 766161104GP.pdf
RFQ
766161103GPTR13
766161103GPTR13
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 10K OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 59993 pcs
Tikiake: 766161103GPTR13.pdf
RFQ
766161103G
766161103G