753091222GTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
753091222GTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 753091222GTR
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 9SRT
Ngā Rauemi: 753091222GTR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 753091222GTR
Tau Wae 753091222GTR Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 9SRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5668 pcs Pepa Raraunga 753091222GTR.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.270" L x 0.080" W (6.86mm x 2.03mm)
Raupapa 753 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 2.2k
Mana Ma te Mea 40mW Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 9-SRT Ētahi Ingoa 753091222GB
753091222GCT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 8
Te maha o nga toka 9 Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2k Ohm ±2% 40mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 9-SRT Momo Aratau Bussed