753091103JPTR7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 753091103JPTR7
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 10K OHM 9SRT
Ngā Rauemi: 753091103JPTR7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 753091103JPTR7
Tau Wae 753091103JPTR7 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 10K OHM 9SRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 56720 pcs Pepa Raraunga 753091103JPTR7.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.270" L x 0.080" W (6.86mm x 2.03mm)
Raupapa 753 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 10k
Mana Ma te Mea 40mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 9-SRT Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 8 Te maha o nga toka 9
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm) Whakaahuatanga Taipitopito 10k Ohm ±5% 40mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 9-SRT