752161104GPTR7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752161104GPTR7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 752161104GPTR7
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 14 RES 100K OHM 16DRT
Ngā Rauemi: 752161104GPTR7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 752161104GPTR7
Tau Wae 752161104GPTR7 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 14 RES 100K OHM 16DRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 55537 pcs Pepa Raraunga 752161104GPTR7.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm)
Raupapa 752 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 100k
Mana Ma te Mea 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-DRT Ētahi Ingoa 752-161-100KPTR
752161104GPTR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 14
Te maha o nga toka 16 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 100k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 14 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-DRT Momo Aratau Bussed