752161104GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 752161104GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 14 RES 100K OHM 16DRT
Ngā Rauemi: 752161104GPTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 752161104GPTR13
Tau Wae 752161104GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 14 RES 100K OHM 16DRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70820 pcs Pepa Raraunga 752161104GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm)
Raupapa 752 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 100k
Mana Ma te Mea 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-DRT Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 14 Te maha o nga toka 16
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm) Whakaahuatanga Taipitopito 100k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 14 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-DRT
Momo Aratau Bussed Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
752161103GP
752161103GP
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 14 RES 10K OHM 16DRT
I roto i te taonga: 51171 pcs
Tikiake: 752161103GP.pdf
RFQ
752161104G
752161104G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 14 RES 100K OHM 16DRT
I roto i te taonga: 5214 pcs
Tikiake: 752161104G.pdf
RFQ
752161122GPTR13
752161122GPTR13
Whakaahuatanga: RES ARRAY 14 RES 1.2K OHM 16DRT
Tikiake: 752161122GPTR13.pdf
752161104GTR7
752161104GTR7
Tikiake: 752161104GTR7.pdf