752123332GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752123332GP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 752123332GP
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 6 RES 3.3K OHM 12SRT
Ngā Rauemi: 752123332GP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 752123332GP
Tau Wae 752123332GP Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 6 RES 3.3K OHM 12SRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57157 pcs Pepa Raraunga 752123332GP.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm)
Raupapa 752 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 3.3k
Mana Ma te Mea 160mW Packaging Bulk
Paa / Case 12-SRT Ētahi Ingoa 752-123-3.3KPBK
752123332GPB
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 6
Te maha o nga toka 12 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 6 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 12-SRT Momo Aratau Isolated
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
752123330GTR7
752123330GTR7
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 6 RES 33 OHM 12SRT
I roto i te taonga: 5691 pcs
Tikiake: 752123330GTR7.pdf
RFQ
752123470GPTR13
752123470GPTR13
Whakaahuatanga: RES ARRAY 6 RES 47 OHM 12SRT
I roto i te taonga: 71561 pcs
Tikiake: 752123470GPTR13.pdf
RFQ
752123470G
752123470G
Tikiake: 752123470G.pdf
752123332GPTR7
752123332GPTR7
Whakaahuatanga: RES ARRAY 6 RES 3.3K OHM 12SRT
Tikiake: 752123332GPTR7.pdf
Tikiake: 752123330G.pdf
Tikiake: 752123332G.pdf
752123330GPTR7
752123330GPTR7
Tikiake: 752123330GPTR7.pdf
Tikiake: 752123332GTR7.pdf
752123332GPTR13
752123332GPTR13