752123330GTR7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752123330GTR7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 752123330GTR7
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 6 RES 33 OHM 12SRT
Ngā Rauemi: 752123330GTR7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 752123330GTR7
Tau Wae 752123330GTR7 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 6 RES 33 OHM 12SRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5691 pcs Pepa Raraunga 752123330GTR7.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm)
Raupapa 752 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 33
Mana Ma te Mea 160mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 12-SRT Ētahi Ingoa 752-123-33TR
752123330GTR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 6
Te maha o nga toka 12 Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 33 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 6 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 12-SRT Momo Aratau Isolated