752101472JP
Hua Hua
Tau Wae: 752101472JP
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 9 RES 4.7K OHM 10SRT
Ngā Rauemi: 752101472JP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 752101472JP
Tau Wae 752101472JP Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 9 RES 4.7K OHM 10SRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59131 pcs Pepa Raraunga 752101472JP.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
Raupapa 752 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 4.7k
Mana Ma te Mea 80mW Packaging Bulk
Paa / Case 10-SRT Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm) Whakaahuatanga Taipitopito 4.7k Ohm ±5% 80mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 10-SRT