752101472GPTR7
Hua Hua
Tau Wae: 752101472GPTR7
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 9 RES 4.7K OHM 10SRT
Ngā Rauemi: 752101472GPTR7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 752101472GPTR7
Tau Wae 752101472GPTR7 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 9 RES 4.7K OHM 10SRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57613 pcs Pepa Raraunga 752101472GPTR7.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
Raupapa 752 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 4.7k
Mana Ma te Mea 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 10-SRT Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm) Whakaahuatanga Taipitopito 4.7k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 10-SRT
Momo Aratau Bussed Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
752101471GPTR7
752101471GPTR7
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 9 RES 470 OHM 10SRT
I roto i te taonga: 64677 pcs
Tikiake: 752101471GPTR7.pdf
RFQ
752101472GP
752101472GP
Whakaahuatanga: RES ARRAY 9 RES 4.7K OHM 10SRT