752101102GPTR7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752101102GPTR7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 752101102GPTR7
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 9 RES 1K OHM 10SRT
Ngā Rauemi: 752101102GPTR7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 752101102GPTR7
Tau Wae 752101102GPTR7 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 9 RES 1K OHM 10SRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68526 pcs Pepa Raraunga 752101102GPTR7.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
Raupapa 752 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 1k
Mana Ma te Mea 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 10-SRT Ētahi Ingoa 752-101-1KPTR
752101102GPTR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 9
Te maha o nga toka 10 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 1k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 10-SRT Momo Aratau Bussed
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
752101101GPTR13
752101101GPTR13
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 9 RES 100 OHM 10SRT
I roto i te taonga: 71442 pcs
Tikiake: 752101101GPTR13.pdf
RFQ
752101102G
752101102G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 9 RES 1K OHM 10SRT